loader
header bg

Про нас

Свою діяльність bepartner розпочала в березні 2019 року як ком'юніті у facebook. За декілька місяців група зібрала понад 1000 учасників, об'єднаних спільною метою – знайти бізнес-партнера.

Уже в листопаді 2019 року ми запустили тестову версію онлайн-платформи для пошуку та знайомства підприємців, фахівців, інвесторів. Тут можна знайти співзасновників із необхідними навичками, ділових партнерів, інвесторів та створити команду своєї мрії.

Час – ваш найцінніший ресурс, і ми допомагаємо його економити з допомогою платформи.

Втім bepartner – це не тільки інтернет-платформа, яка поєднує бізнес-партнерів. Ми створюємо ресурс, який допомагає знайти необхідних людей та розв'язувати завдання підприємців більш ефективно. Переконані, що це цінний інструмент для розвитку малого та середнього підприємництва. Наша команда додає всіх зусиль для розвитку та задоволення потреб ком'юніті та постійно вдосконалює платформу.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо стикнетеся з проблемами або ускладненнями в роботі платформи. Ми також будемо раді побажанням і пропозиціям щодо вдосконалення сайту.

advantage img

Ком'юніті

Попри важливість інтернет-сервісу, ми виходимо за його межі та об'єднуємо підприємців у ком'юніті. Для цього створили клуб партнерів і регулярно проводимо неформальні зустрічі «без краваток», де зареєстровані на bepartner користувачі можуть представити себе та свої проекти, обмінятися ідеями. Спеціалісти, засновники та інвестори зав'язують особисте знайомство.

Якщо ви бажаєте, щоби зустрічі партнерів проходили у Вашому місті та можете допомогти з організацією, напишіть нам

advantage img

Сервіс

Учасникам ком'юніті пропонуємо додатковий сервіс для розвитку проектів і пошуку команди, консалтинг у пошуку фінансування. Допомагаємо представити ваш проект так, щоби він був привабливим для потенційних партнерів.

Уперше в Україні хочемо реалізувати схему краудінвестинга – можливість отримувати фінансування від великої кількості приватних мікроінвесторів. Допомагаємо брати участь у грантових програмах, знайти досвідчених менторів-бізнесменів; надаємо бухгалтерсько-юридичний аутсорсинг. Напишіть, чим ми можемо допомогти вам.

advantage img

«Куточок малого бізнесу»

Підприємцям, які починають діяльність у новій сфері, ми розробляємо програми навчальних курсів. Для цього запрошуємо досвідчених підприємців і стартаперів, які готові поділитися своєю експертизою і специфікою розв'язання бізнес-завдань.

Обираємо тільки практичні кейси під різні етапи розвитку проекту. Починаємо з практикуму зі створення презентацій свого проекту (pitch) для потенційних партнерів, оцінці та підготовці компанії до інвестицій, мітапа з вибору співзасновника та оформленню партнерських договорів.

Наша команда

avatar

Дарина Авластімова

засновник і CEO

За освітою психолог, має диплом МВА (Open University). Досвід в комунікації і налагодженні процесів дозволив виявити проблему пошуку партнера і заснувати bepartner. Дарина вважає, що такий інструмент дозволить розкритися багатьом підприємцям і реалізувати свої ідеї, які без партнера мали б менше шансів.

avatar

Тимур Авластімов

співзасновник

Спеціалізація - менеджемент у виробничій сфері, має 25-річний досвід підприємництва, добре розуміє проблеми малого бізнесу і розвитку, що дозволяє створювати корисні рішення для підприємців.

avatar

Олексій Орловський

партнер / Business Development

За освітою математик (МФТІ), має дипломи MBA (University of Santa Clara) і MFE (UC Berkeley), на даний момент працює Senior Quantitative Researcher у фінансовій компанії в Чикаго. У Олексія 20-річний досвід роботи в стартапах і зі стартапами в сфері розробки, аналітики та оцінки бізнес стратегій в Південно-Східній Азії (Сінгапур, Японія) і США. Олексій почав консультувати проект bepartner з самого його зародження і тепер став частиною команди як ідейний натхненник, працює над розвитком нових ринків.

avatar

Євгенія Ковалевська

партнер / COO

За освітою юрист, має більше 10 років досвіду роботи в різних фінансових інститутах, проведення лекцій, семінарів, приєдналася до команди в якості партнера на початковому етапі завдяки самому сервісу bepartner. Євгенія відповідає за операційну, юридичну та фінансову діяльність компанії.

avatar

Григорій Берзин

партнер / СТО

Має освіту в сфері захисту інформації. Працює в галузі прикладної науки про дані фінансових ринків. Відповідає за інженерну розробку продукту. Григорій знаходить баланс між бізнес ідеями команди і їх технічною реалізацією.

avatar

Катерина Каравашкіна

Business development lead

Більше 10 років в digital-маркетингу і бізнес розвитку в SAAS проектах. Катерина відповідає за онлайн комунікації і розвиток нових напрямків.

Пошук по проектам