Як підготуватися до якісного нетворкінгу?

Як підготуватися до якісного нетворкінгу?

Як підготуватися до якісного нетворкінгу. Ось 5 простих рекомендацій:

  1. Приходьте на захід заздалегідь. Так у вас буде більше часу для встановлення нових контактів.
  2. Продумайте теми для спілкування. Виберіть 3-5 тим, на які ви легко можете підтримати розмову. Це може бути як професійна тематика, так і пов'язана з вашим хобі або інтересом.
  3. Візьміть з собою візитні картки - простий і ефективний інструмент для встановлення контактів. Замовте візитні картки, якщо у вас їх ще немає.
  4. Підготуйте міні-презентацію про себе. Заздалегідь продумайте як коротко і цікаво розповісти про свій проект. Докладайте зусиль, щоб ваша презентація була оригінальною і чіпляла увагу. Додайте в неї цікавий факт про себе або свій проект, заінтригуйте співрозмовника. Зробіть 2-3 різні варіанти такої самопрезентації.
  5. Одягніть аксесуар, щоб виділитися. Люди, одягнені незвично привертають увагу та запам'ятовуються. Але не перестарайтеся, не варто надягати на себе куртку-косуху або приходити в спортивному костюмі. Відповідайте дрес-коду заходу. А ось за допомогою аксесуарів виділитися дуже легко. Використовуйте краватки, метелики, брошки, намиста, шпильки, значки, окуляри, браслети або щось інше, щоб виділитися і запам'ятатися в ході бесіди.

Comments

There is no data
avatar
To leave a comment, you need Sign up or Log in

Find project