Можливості для власного малого, але крутого бізнесу.

Можливості для власного малого, але крутого бізнесу.

Цей перелік ми склали завдяки аналізу американських тенденцій та відібрали ті, які будуть актуальними і на нашому ринку.

Такі ідеї стануть вам у нагоді, якщо:

 • Ви хочете мати невеликий прибутковий бізнес зараз і протягом багатьох років; Мати частинку стабільності навіть у нестабільні часи;
 • Ви не маєте багаторічного досвіду та докторського ступеню; але у вас є вища або спеціальна освіта, ви готові до професійного навчання та вдосконалення, у вас є невеликий попередній досвід або пристрасть до якоїсь справи
 • Ви хочете робити бізнес без великих капіталовкладень, але готові самовіддано працювати, бути наполегливими та прагнете успіху.

Більшість з цих можливостей можна використовувати, як домашній бізнес.

Ідеї, які ми підібрали навряд чи допоможуть створити дуже великий прибуток, але у вас буде можливість отримувати стабільний дохід, бути власним босом і приймати самостійні рішення.

 1. Продаж товарів через інтернет платформи, такі як Rozetka /Amazon / Etsy
  Де продавати залежить від вашого товару. Продаж через онлайн платформи це гарна можливість, оскільки вони знімають з вас більшу частину проблем, пов’язаних з організацією роздрібної онлайн-торгівлі у обмін на якусь плату.
 2. Продаж та доставка страв
  Послуги доставки їжї стають все більш популярними серед зайнятих людей, у яких немає часу ходити по магазинах та готувати смачні здорові страви. Цікавий новий тренд полягає у тому, що клієнт обирає рецепт онлайн, і замовляє або доставку готової страви або набору продуктів (напівфабрикатів) з інструкцією по приготуванню. Перевага такої моделі в тому, що клієнт сам враховує свої дієтичні вимоги. При цьому можна пропонувати фермерські та органічні продукти перевірених постачальників.
 3. Бокси зберігання особистих речей
  Сервіс зберігання особистих або офісних речей набирає обертів, оскільки зростає швидкість накопичення речей, а все більше людей починають цінити мінімалізм та простір у приміщенні.
 4. Продаж, сервіс та оренда велосипедів
  Враховуючи користь для здоров’я та оточуючого середовища не дивно, що такий вид транспорту, як велосипед стає популярнішим і в Україні, тому це досить гарна ніша для бізнесу. Тим більш наряду з класичними на ринку активно розвивається сегмент електровелосипедів. Однією з можливостей є переобладнання звичайних велосипедів в електричні. Якщо ви захоплюєтесь велоспортом та хочете стати підприємцем, це може бути для вас гарною ідеєю.
 5. Ринок на колесах
  Більшість людей звикли бачити каву та снеки на колесах, але чому б не спробувати зробити мобільний магазин або ринок здорових та корисних продуктів.
 6. Онлайн викладання
  Якщо ви маєте освіту та є експертом в якійсь сфері ви можете пропонувати свої курси через спеціалізовані платформи.
 7. Кава для гурманів
  Звичайно, ця тема не є вже новою, але ринок все ще росте, як і ростуть вимоги клієнту до цього продукту. Якщо ви розташуєтесь зручному місці, зможете пропонувати якісні, смачні напої та корисні смаколики до них, та ще й створите приємну атмосферу, успіх вам забезпечений.

Comments

There is no data
avatar
To leave a comment, you need Sign up or Log in

Find project