Як знайти компаньона

Як знайти компаньона

Якщо ви намагалися запустити стартап, напевно, зрозуміли, що для однієї людини, яка працює самостійно, занадто багато роботи. Зростання темпів розвитку вимагає різних навичок, досвіду, багато операційних повсякденних задач. Дуже часто засновник відчуває себе перевантаженим. Наявність компаньйона, який візьме на себе частину функцій, може допомогти отримувати більше задоволення від проекту, прискорити розвиток та зробити вашу підприємницьку подорож більш керованою.

Це неймовірно (але іноді трапляється і таке), коли єдиний засновник має всі необхідні навички, знання та досвід для успішного побудування компанії з потенціалом єдинорогу. Зазвичай співзасновник може внести в компанію свій унікальний досвід, альтернативний підхід до вирішення проблем та багато іншого з метою подальшого стратегічного розвитку підприємства. Крім того, стартапи з декількома співзасновниками мають більший потенціал з точки зору фандрайзингу.

Якщо ви шукаєте співзасновника, зазвичай починаєте з існуючого кола спілкування. Багато засновників знайшли своїх партнерів серед колишніх колег. Інші зустрілися через галузеві події або спільні інтереси. Іноді на це може піти рік або навіть більше, поки ви зустрінете однодумця з необхідним вам досвідом та мотивацією. Скоротити час на пошук партнера допоможуть онлайн-мережі. Звичайно довіра з'являється до людей, перевірених роками, але ви можете перенести онлайн-знайомство до реального життя, отримати відгуки з колишніх проектів та від спільних знайомих (яких ви ймовірно знайдете враховуючи принцип мережі), встановити та узгодити очікування один від одного з точки зору робочого часу, задач та розподілу капіталу.

Розповідаючи про свій проект та проблему, яку прагнете вирішити, ви можете отримати важливі зв'язки, на які спочатку не очікували.

Але не соромтеся запитати у людей, які так само зацікавлені у пошуку можливостей. Якщо ви не запитаєте їх, як ви дізнаєтесь?

Коментарі

Немає даних
avatar
Щоб залишити коментар, потрібно Зареєструватися або Увійти

Знайти проект