Natalie Sherimbetova. 5 помилок-тверджень підприємців

Natalie Sherimbetova. 5 помилок-тверджень підприємців

1. А ЩО ЯКЩО ЛЮДЯМ НЕ ПОТРІБЕН МІЙ ПРОДУКТ?

А ви чітко визначте портрет своєї цільової аудиторії, проведіть аналіз ринку, анкетування, візьміть свою ідею, гіпотезу сходіть & ldquo; в поля & rdquo ;, отримаєте зворотний зв'язок і побачите картину наступних дій. Приділіть тижнів зо два часу на все. Мені подобається канва Остервальдер, є інші варіації, але я всі свої ідеї перевіряю по бізнес-канві Алекса Остевальдера. Можете тут створити свій проект і підглянути приклади інших проектів https://canvanizer.com/choose-canvas

2. Я БОЮСЯ ПОЧАТИ, ТОМУ ЩО ГРОШЕЙ НЕМА ДЛЯ СТАРТА

Зрозуміло, все індивідуально, але для старту реалізації вашої ідеї, найчастіше не потрібні великі суми грошей. Наприклад, ви перевірили свої & ldquo; гіпотези & rdquo ;, через анкетування, щоб задати важливі для вас питання у своїй цільовій + внизу анкети пишіть, щось на зразок & ldquo; цікавий наш продукт? Перші 100 осіб отримують 60% знижки. Залиште контакт і ви щасливчик & rdquo; і т.д.. Ви зібрали перших & ldquo; клієнтів & rdquo ;, готових придбати ваш продукт з мега-знижкою, або ви зробили одностранічнік просто з описом вашого продукту і люди попередні замовлення можуть робити прямо на сторінці, ось і гроші. Ну а якщо ви майбутній соціальний підприємець, тоді вивчіть кейс Урбан Спейс. Ну а якщо хочеться грамотно & ldquo; пошуміти & rdquo ;, привернути увагу всього світу :)) йдіть на https://www.producthunt.com

3. ТРЕБА БІЗНЕС ПЛАН НАПИСАТИ

І ходять з цим & ldquo; бізнес-планом & rdquo; в голові рік вже. І, в результаті, нічого. уже Маск

марсіанські простори борознить, а ми бізнес-план виношуємо.

План точно потрібен, але для початку одухотворити свою ідею хоча б на канванайзере, посилання вище залишила. Просто почніть робити або забудьте.

4. ЯКБИ ХТОСЬ ПРОІНВЕСТУВАТИ...

Найперші інвестиції ваші і FFF (Friends Family Fool - друзі, домашні, дурні). Деякі взагалі бутcтреппінгом займаються.

Так, і аби хто інвестував не підійде, з вибором інвестора треба акуратніше бути, а вам гарненько розбиратися в економіці свого проекту, продукту, ринку.

Але нам точно інвестор потрібен для масштабування на інші ринки, країни. Наприклад, пул інвесторів в доступі в даній групі bepartner?

5. ТАК, Є ОДНА БІЗНЕС ІДЕЯ ...

Є багато пропозицый.

  • ...але я тобі її не розкажу. Це секрет.
  • ...але я не знаю з чого почати.
  • ...але поки немає часу для неї:-/
  • ...але її вже інші зробили.

до підсумок, всьому свій час, але якщо вас давно не залишає одна ідея, тоді візьміть аркуш паперу, ручку, пропишіть свої думки, зайдіть на сайт канванайзер, здійсніть свою ідею в проект, зберіть свою цільову аудиторію, бажано, щоб вона вже заплатила які -то гроші, продовжуйте набирати аудиторію, відстежуйте показники, і якщо є щотижневе зростання 7%, протягом декількох місяців, думаю тоді самі інвестори будуть шукати зустрічі з вами.

Але це вже інша історія. Зараз просто зробіть те, що давно хотіли. І нехай мудрість, щоб із вами!

Коментарі

Немає даних
avatar
Щоб залишити коментар, потрібно Зареєструватися або Увійти

Знайти проект