Партнерство - ключ до легкого старту своєї справи і ліки від тягаря відповідальності

Партнерство - ключ до легкого старту своєї справи і ліки від тягаря відповідальності

Навіщо потрібен партнер в бізнесі? Є підприємці, які все життя ведуть справи самостійно, але таких небагато. Основна маса стартаперів та засновників бізнесу починають (або продовжують) свій шлях з пошуку партнера. У бізнесі, як і в житті, добре мати поруч з собою супутника, який розуміє тебе, розділяє твоє бачення і пристрасть. Робота в поодинці може означати більшу частку в компанії і також велику здатність приймати рішення. Як показує практика партнерство - це найкращий підхід і ось чому.

Є кому взяти на ручки

Почати бізнес дійсно складно. Реалізовувати ще складніше. Часто доводиться перебувати під тиском і стресом. Стартапи вимагають набагато більше часу і зусиль, ніж робота з 9 до 6 за стабільну зарплату. Під час боротьби з сумнівами, ризиками і загрозами з боку конкурентів приємно мати партнера в своєму бізнес подорожі, який розділяє ваше бачення і на кого можна покластися, особливо у важкі часи.

Більше шансів отримати інвестиції

Інвестори, як правило, підтримують компанії з наявністю команди, а не ті, які працюють поодинці. Вони більше довіряють компаніям з декількома засновниками і, швидше за все, віддадуть їм перевагу при прийнятті рішення. Тому, якщо ви збираєтеся залучати фінансування, подбайте про те, щоб партнер був одностайний з вами і пропрацював в команді кілька років.

Менша ймовірність фейлів

З огляду на величезні ризики, ви б хотіли, щоб хтось взяв їх частину на себе. Адже співзасновник ділить не тільки прибуток, але і збитки. Інвестори також хотіли б зменшити свої ризики, фінансуючи компанію з декількома засновниками. Засновник - це серце компанії, але що якщо він піде? З відходом засновника стратап може припинити існування. У свідомості інвесторів наявність декількох засновників означає більшу стабільність.

У суперечці народжується істина

Ваш партнер буде виступати не тільки як плацдарм для всіх ваших думок, а й активно допомагати в прийнятті остаточних рішень. Він завжди зможе подивитися на ситуацію зі свого боку і запропонувати конструктивну критику. Завдяки мозкового штурму ви придумаєте більше ідей, а також зможете знаходити слабкі місця в них, ставлячи під сумнів ідеї один одного. Саме так стартапи будують свою міцну основу.

Розподіл завдань і обов'язків

У стартапі завжди багато обов'язків. Управление компанией - це не легка прогулянка. Багато зусиль витрачається, щоб виконати навіть найпростіші завдання, особливо коли проект знаходиться на початкових етапах, і вам доводиться працювати і управлінцем, і співробітником. Співзасновник же ділить стрес і відповідальність, пов'язані з управлінням стартапу. В результаті ви зможете зберегти баланс між роботою та особистим життям.

Неможливо бути кращим у всьому

Не можна мати всі знаннями і бути хорошим у всьому відразу. Ви можете мати досвід роботи в області маркетингу і, отже, добре розбиратися в проблемах або концепціях маркетингу, але у вас може бути мало або зовсім немає уявлення про інших областях, які важливі для стартапу, таких як фінанси, технології, логістика тощо . Наличие співзасновника з додатковими навичками - це перевага для вашої фірми. Реалізація проекту рухається швидше, так як кожен співзасновник виконує завдання у відповідності зі своїми навичками і досвідом.

Це як з учителем / тренером, який повірив в вас і ви не хочете його підвести

У розвитку будь-якого проекту є етап, коли запал і ейфорія від крутий ідеї спадає, і починають долати сумніви & ndash; впораєтеся ви, чи вистачить коштів і терпіння, чи потрібно комусь те, що ви задумали ... Так ось, правильний партнер і ваша відповідальність перед ним, не дасть можливості зійти з дистанції на цьому етапі. Наявність партнера надає вам упевненість навіть у важкі дні, коли вам не хочеться йти далі або виходити із зони комфорту. Так що приймайте в якості партнерів однодумців, які доповнять ваші навички і допоможуть досягти таких висот, які були б неможливі, якби ви управляли всім самостійно.

Коментарі

Немає даних
avatar
Щоб залишити коментар, потрібно Зареєструватися або Увійти

Знайти проект